Access Bars (R)

ACCESS CONSCIOUSNESS TM                                                                                   

Access  Consciousness  ( juurdepääs teadvusele ) on kogumik erinevaid protsesse ja meetodid, millede eesmärgiks on aidata inimesel vabaneda kõikidest nendest  sisemaailma piirangutest ja takistustest, mille lahendamine või eemaldamine  kohta tihti väidetakse, et see polegi võimalik. Accessi meetodite kasutamine toob esile teadlikkuse. Teadlikkus on meie ainus vahend, mis võimaldab igaühel läheneda oma elule ilma eelarvamusteta, hinnangute andmisteta, süüdistamisteta ning annab võime kogeda  asju,nähtusi, suhteid  nii nagu need tegelikult on ja seeläbi teha arukaid ja õigeid otsuseid.

Access Consciousness`i looja on Gary Douglas.http://www.accessconsciousness.com/gary-douglas-story.asp. Gary ütleb, et teadlikkus on võime olla käesolevas hetkes ilma hinnanguteta iseenda või teiste kohta. See on võime kõike vastu võtta, midagi tagasi lükkamata ja  luua oma elus kõike, mida sa soovinud oled. Suuremalt, kui Sul hetkel on ja rohkem, kui Sa ette endale kujutada oskad.

Access Bars ® on üks Access  Consciousness'i   tööriistadest.

See  on vahend  alateadvuse puhastamiseks vanadest salvestistest – mõtetest, uskumustest, käitumismustritest. Bars kasutamine  muudab meid seeläbi teadlikumaks.

Nii nagu me teame Kriya jooga kogemusest on meie igapäevase eluviisi aluseks lähtumine oma mõtetest (kontseptsioonidest) ja emotsioonidest – koos kõigi nende piirangutega, mis sisalduvad meie mõtetes ja automaatselt esilekerkivates  emotsioonides. 

Kuidas tundub  olla  vaba kõikides sellistest  piirangutest?

Meie pea peal on 32 erilist energiapunkti. Bars toimub läbi nende punktide mõjutamise. Nende punktide kerge puudutus aktiviseerib need, lubades  energiatel liikuda kergemalt ja voolavamalt. Ühendused, mis neid uskumusi, mõtteid ja otsuseid ning emotsioone koos hoidis, lahutatakse  ja kõik need takistused, mis pole sul lubanud seni vastu võtta uut või erinevat, eemaldatakse kergelt ja pingevabalt. 

Meie mälus on kõik tallel – mõtted, reaktsioonid, suhtumised läbi aegade. Kui töötada Barsi punktidega, siis hakkavad osad sisemised uskumused, mis põhinevad tihti vanadel või iganenud eeldustel, ära lahustama ja mälu nendest tühjenema. Kui vanad osad on läinud, tekib vaba ruum, millesse võida sa nüüd läbi oma selgema teadvustamie võime  selekteerida, mida sa tood oma ellu  juurde ja mida mitte.  

Sa elad  peale seda palju rohkem hetkes, oled kohal oma elus ning minevik ei mõjuta  su tulevikku endisel  moel.  Kõik saab Sinu ellu tulla rõõmu, kerguse ja hiilgusega.

Barsi punkte mõjutatakse teatud seanssidena.  Seanss kestab 1h kuni 1,5h  ja sisaldab Barsi ja teisi Accessi verbaalseid sügavpuhastavaid abivahendeid.

 

Seansi hind - ühekordne  50 € (kestvus ca 60 kuni 90 minutit)

Mitmekordse seansi puhul hind kokkuleppel,  alates 30€ seanss.

 

Kalev Kikas  Barsi sertifitseeritud  Access Bars ® Praktik .  Täiendavalt on Kalev läbinud ka Access Consciousness ®  lisakursaused: Baastase ja Tase 1,  Access Body ® mõned kursused.

Registreeru seansile selts@sansaara.ee, või tel 5094342;  5294740

Toimumiskoht: 

Sansaara Stuudio

Telefon:
Riina 529 4740; Silja 5174560; Kalev 5094342