Lahtiste Uste Päev!

Toimumisaeg: 
Laupäev, 12.00 to 15.00
Teema: 
Lahtiste Uste Päev
Toimumiskoht: Sansaara Stuudio

Tule 09.septembril TASUTA proovitreeningutele!

Päeva kava:

12:00 Burlesque Dance treening on rajatud tantsuliste koreograafiate õppimisele ning visuaalselt esteetiliste Burleski tehnikate tundma õppimisele, samas jääme burleski kelmikate juurte juurde. Tund on sobilik kõikidele naistele sõltumata kehakujust ja eelnevast treenitusest. Juhendaja Silja Timmusk.

12:30 Kõhutants ehk idamaine tants on kasulik nii kehale kui vaimule - see pakub suurt meelelist naudingut ja õpetab oma keha armastama. Idamaine tants on väga emotsioonide rohke, loominguline ja lõbus. Harrastajate treeningule tulles ei ole vaja eelnevat tantsukogemust. Juhendaja Riina Kikas.

13:00 Seductive Showdance ehk võrgutav showtants on tantsuline naiselikule liikumisele suunatud tund, kus lisaks füüsilisele koormusele saab hea emotsionaalse laengu ja kuhjaga enesekindlust. Mitmekülgse ja graatsilise liikumise juures töötavad nii pindmised- kui süvalihased. Juhendaja Silja Timmusk.

13:30 Balletone on tervet keha hõlmav, balleti ning pilatese harjutustest inspireeritud mitmekülgne fitnesstreening, kus ei keskenduta niivõrd klassikalise tantsu tehnikale kui enda keha tunnetusele. Jäädes graatsiliseks, arendab see muskulatuuri, parandab lihastoonust kui ka tasakaalu ja koordinatsiooni ning aitab püsida heas füüsilises vormis. Juhendaja Inga Ahtijainen.

14:00 Kriya hatha jooga – see on füüsilise keha kontrollimise valdamine asana’te (kehaasendid), bandha’de (lihaslukud) ja mudra’de (käte ja keha sümboolsed asendid) abil. See on kriya joogat õppivale inimesele alguspunktiks...... Juhendaja Kalev Kikas.

Lisainfo: info@sansaara.ee, 517 4560 Silja, 529 4740 Riina, 509 4342 Kalev.

Sansaara Stuudio

Telefon:
Riina 5294740; Silja 5174560; Kalev 5094342